O FIRMIE

Firma EXPRESS-BUD-TRANS

61 29-63-937

biuro@nadgabaryty.com

ul. Czarnkowska 119

64-600 Oborniki

Pon-Pt 08.00 - 16.00

Sobota - nieczynne

Firma EXPRESS-BUD-TRANS z siedzibą w Obornikach Wielkopolskich specjalizuje się w międzynarodowym transporcie ładunków specjalnych, ponadnormatywnych i ponadgabarytowych. Założycielem i właścicielem firmy jest Krzysztof Stawicki, który zajmuje się międzynarodowym transportem towarowym od 1998 roku. Firma od wielu lat świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi transportowe na terenie Polski i poza nią. Priorytetem EXPRESS-BUD-TRANS jest terminowość punktualność dostaw.

 

Świadczymy transport specjalistyczny ponadnormatywny, transport gabarytów, zbiorników technologicznych, konstrukcji stalowych drewnianych i innych, betonów żelbetowych, suwnic, maszyn kolejowych budowlanych i rolniczych, i wiele innych rzeczy jak również pilotaż.

 

EXPRESS-BUD-TRANS posiada własny, najwyższej klasy sprzęt transportowy, mogący przewieźć nietypowe i skomplikowane ładunki. Sprzęt posiadany przez EXPRESS-BUD-TRANS.

 

Personel firmy składa się z doświadczonych i odpowiedzialnych ludzi.

Pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe, które pozwalają sumiennie i terminowo spełnić powierzone im zadania.

 

W ramach proponowanych usług EXPRESS-BUD-TRANS gwarantuje realizację zleceń zgodnie z oczekiwaniami klientów potrzebujących nietypowego, ciężkiego, ponadgabarytowego transportu.

 

Dla ładunków przewożonych przez EXPRESS-BUD-TRANS nie ma granic. Szeroka gama dostępnych zezwoleń, licencji pozwala na wykonywanie usług transportowych na terenie Polski.

 

Samochody Firmy przewoziły ładunki ponadnormatywne w Polsce. Firma EXPRESS-BUD-TRANS posiada ubezpieczenie OC przewoźnika oraz specjalne ubezpieczenia na przewóz ładunków ponadnormatywnych.

 

Pracujemy dla naszych kontrahentów z uwzględnieniem obopólnych korzyści.

Copyright: EXPRESS-BUD-TRANS 2015