biuro@nadgabaryty.com | 61 29-63-937 | ul. Czarnkowska 119. 64-600 Oborniki

HOME

O FIRMIE

OFERTA

TABOR

BAZA

PILOTAŻ

GALERIA

KONTAKT

ZAPYTANIE OFERTOWE

PYTANIA I ODPOWIEDZI ( FAQ )

O FIRMIE

Firma EXPRESS-BUD-TRANS

KILKA SŁÓW O NAS

Firma EXPRESS-BUD-TRANS z siedzibą w Obornikach Wielkopolskich specjalizuje się w międzynarodowym transporcie ładunków specjalnych, ponadnormatywnych i ponadgabarytowych. Założycielem i właścicielem firmy jest Krzysztof Stawicki, który zajmuje się międzynarodowym transportem towarowym od 1998 roku. Firma od wielu lat świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi transportowe na terenie Polski i poza nią. Priorytetem EXPRESS-BUD-TRANS jest terminowość punktualność dostaw.

 

Świadczymy transport specjalistyczny ponadnormatywny, transport gabarytów, zbiorników technologicznych, konstrukcji stalowych drewnianych i innych, betonów żelbetowych, suwnic, maszyn kolejowych budowlanych i rolniczych, i wiele innych rzeczy jak również pilotaż.

 

EXPRESS-BUD-TRANS posiada własny, najwyższej klasy sprzęt transportowy, mogący przewieźć nietypowe i skomplikowane ładunki. Sprzęt posiadany przez

EXPRESS-BUD-TRANS.

 

Personel firmy składa się z doświadczonych i odpowiedzialnych ludzi.

 

Pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe, które pozwalają sumiennie i terminowo spełnić powierzone im zadania.

 

W ramach proponowanych usług EXPRESS-BUD-TRANS gwarantuje realizację zleceń zgodnie z oczekiwaniami klientów potrzebujących nietypowego, ciężkiego, ponadgabarytowego transportu.

 

Dla ładunków przewożonych przez EXPRESS-BUD-TRANS nie ma granic. Szeroka gama dostępnych zezwoleń, licencji pozwala na wykonywanie usług transportowych na terenie Polski.

 

Samochody Firmy przewoziły ładunki ponadnormatywne w Polsce. Firma EXPRESS-BUD-TRANS posiada ubezpieczenie OC przewoźnika oraz specjalne ubezpieczenia na przewóz ładunków ponadnormatywnych.

 

Pracujemy dla naszych kontrahentów z uwzględnieniem obopólnych korzyści.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

JESTEŚMY ZAWSZE OTWARCI NA NOWE WYZWANIA. ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS

A PRZEKONASZ SIĘ, ŻE WKŁADAMY CAŁE SERCE W TO CO ROBIMY

64-600 Oborniki

ul. Czarnkowska 119

Tel/fax. 61 29-63-937

biuro@nadgabaryty.com

DZIAŁ SPEDYCJI

Tel/kom. 535-800-155

biuro@nadgabaryty.com

Gadu-Gadu: 5460096

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

biuro@nadgabaryty.com | 61 29-63-937 | ul. Czarnkowska 119. 64-600 Oborniki